Најново
Гумена лента 208х0.45х8.3см
  • Гумена лента 208х0.45х8.3см

Гумена лента 208х0.45х8.3см

1.880 ден.
Шифра на производ: 2849
Достапност: На залиха
Количина:

Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно оптегнување.
Идеален за вежбање јога, пилатес и фитнес истегнувања....

Распон на оптеретување 36 - 100кг


 

 

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: gumena, lenta, vezhbanje
Гумена лента 208х0.45х8.3см Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно оптегнување. Идеален за вежбање јога, пилатес и фитнес истегнувања.... Распон на оптеретување 36 - 100кг         .. Category: Product #: 2849 Regular price: 1.880 ден. 1.880
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS