Најново
Еднорачен тег 20кг
  • Еднорачен тег 20кг

Еднорачен тег 20кг

4.150 ден.
Шифра на производ: 2870
Достапност: На залиха
Количина:

Зајакнете го и обликувајте го вашето тело.

Цената се однесува на 1 тег со тежина од 20кг.

Димензија на производот: 38х17х19см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: teg, vezhbanje
Еднорачен тег 20кг Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 20кг. Димензија на производот: 38х17х19см. .. Category: Product #: 2870 Regular price: 4.150 ден. 4.150
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS