Најново
Сет тегови 20кг.
  • Сет тегови 20кг.
  • Сет тегови 20кг.

Сет тегови 20кг.

4.690 ден.
Шифра на производ: 36511
Достапност: На залиха
Количина:

Сет тегови за вежбање со вкупна тежина 20кг. Теговите се спакувани во куфер

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сет тегови 20кг. Сет тегови за вежбање со вкупна тежина 20кг. Теговите се спакувани во куфер .. Category: Product #: 36511 Regular price: 4.690 ден. 4.690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS