Најново
Сет тегови за вежбање
  • Сет тегови за вежбање

Сет тегови за вежбање

1.850 ден.
Шифра на производ: 36512
Достапност: На залиха
Количина:

Сет од 3 пара еднорачни тегови спакувани во куфер

Пакувањето содржи

  • 2 х 1.5кг
  • 2 х 1кг
  • 2 х 0.5кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Сет тегови за вежбање Сет од 3 пара еднорачни тегови спакувани во куфер Пакувањето содржи 2 х 1.5кг 2 х 1кг 2 х 0.5кг   .. Category: Product #: 36512 Regular price: 1.850 ден. 1.850
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS