Најново
Справа за вежбање со еластични ленти
  • Справа за вежбање со еластични ленти
  • Справа за вежбање со еластични ленти
  • Справа за вежбање со еластични ленти
  • Справа за вежбање со еластични ленти
  • Справа за вежбање со еластични ленти

Справа за вежбање со еластични ленти

550 ден.
Шифра на производ: 52074
Достапност: На залиха
Количина:

Супер справа за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тренинг. Лентите се со различна отпорност изработени од латекс.

Сетот содржи 5 вида на ластици со различна јачина.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sprava, vezhbanje
Справа за вежбање со еластични ленти Супер справа за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тренинг. Лентите се со различна отпорност изработени од латекс. Сетот содржи 5 вида на ластици со различна јачина. .. Category: Product #: 52074 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS