Најново
Гумена лента 208х0.45х3см
  • Гумена лента 208х0.45х3см
  • Гумена лента 208х0.45х3см

Гумена лента 208х0.45х3см

660 ден.
Шифра на производ: 2833
Достапност: На залиха
Количина:

Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно оптегнување.
Идеален за вежбање јога, пилатес и фитнес истегнувања....

Распон на оптеретување 15 - 35кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: gumena, lenta, vezhbanje
Гумена лента 208х0.45х3см Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно оптегнување. Идеален за вежбање јога, пилатес и фитнес истегнувања.... Распон на оптеретување 15 - 35кг .. Category: Product #: 2833 Regular price: 660 ден. 660
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS