Најново
Справа за вежбање - Tummy Trimer
  • Справа за вежбање - Tummy Trimer
  • Справа за вежбање - Tummy Trimer
  • Справа за вежбање - Tummy Trimer

Справа за вежбање - Tummy Trimer

390 ден.
Шифра на производ: 52195
Достапност: На залиха
Количина:

Справата за вежбање овозможува интензивно тренирање за затегнување и обликување на целото тело.

  • сега можете лесно да ги изгубите вишокот килограми со само 20 минути дневно вежбање за неверојатни резултати
  • истовремено се активираат абдоминалните мускули, мускулите на грбот, рацете, рамената, нозете и задникот
  • се дефинираат градите, грбот, рацете, рамената и стомачните мускули со редовна употреба
  • помага при согорувањето на калориите и со тоа во губењето тежина и сантиметри.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sprava, vezbanje, тример
Справа за вежбање - Tummy Trimer Справата за вежбање овозможува интензивно тренирање за затегнување и обликување на целото тело. сега можете лесно да ги изгубите вишокот килограми со само 20 минути дневно вежбање за неверојатни резултати истовремено се активираат абдоминалните мускули, мускулите на грбот, рацете, рамената, нозете и задникот се дефинираат градите, грбот, рацете, рамената и стомачните мускули со редовна у.. Category: Product #: 52195 Regular price: 390 ден. 390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS