Најново
Масажер - Relax & Spine Tone
  • Масажер - Relax & Spine Tone
  • Масажер - Relax & Spine Tone
  • Масажер - Relax & Spine Tone

Масажер - Relax & Spine Tone

750 ден.
Шифра на производ: 5219
Достапност: На залиха
Количина:


Рачен масажер Relax & Tone е модерен, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството. 

Карактеристики на производот:

- лесен за употреба

- работи на струја

- можност за прилагодување на брзината(мак.2500 вртежи)
- со масажерот relax & tone добивате: слабеење, тонирање и релаксација - се со еден производ
- тајната лежи во неговата уникатна, централно поставена оска што осцилира над 2500 пати во една минута
- осцилациите навлегуваат длабоко под кожата директно до наслагите и ги разградуваат наталожените масни клетки

Вклучени се 4 додатоци:
       - рамен додаток - идеален за масажа на вратот и грбот и ослободување на мускулната тензија 

       - брановит додаток - дизајниран со четири бранови кои помагаат за масните наслаги, за длабинска масажа на ткивото и тонирање на мускулите, 

       - микротурпија - за отстранување на тврдата и сува кожа од Вашите стапала

       - ролер додаток - со осум ротациони тркалца за удобна масажа

Покрај четирите додатоци, вклучивме и заштитна навлака за да добиете попријатна масажа
масажерот ги смирува болките во вратот, ја подобрува циркулацијата на крвта и ги масира нозете и стапалата.

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masazher
Масажер - Relax & Spine Tone Рачен масажер Relax & Tone е модерен, компактен и пренослив апарат, масажер наменет за сите членови во семејството.  Карактеристики на производот: - лесен за употреба - работи на струја - можност за прилагодување на брзината(мак.2500 вртежи) - со масажерот relax & tone добивате: слабеење, тонирање и релаксација - се со еден производ - тајната лежи во неговата уникатна, централно по.. Category: Product #: 5219 Regular price: 750 ден. 750
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS