Најново
Dolu - Масичка за песок и вода
  • Dolu - Масичка за песок и вода
  • Dolu - Масичка за песок и вода
  • Dolu - Масичка за песок и вода
  • Dolu - Масичка за песок и вода

Dolu - Масичка за песок и вода

2.990 ден.
Шифра на производ: 2088
Достапност: На залиха
Количина:

Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка која може да се користи во домот, склопена како масичка за цртање и надвор за летна забава со песок и вода.

  • димензија на производот: 98х98х77см
  • висина на маса 36см
  • висина со додаток за вода 77см

Производот се препорачува за деца над 24 месеци

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: masichka, pesok, voda
Dolu - Масичка за песок и вода Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка која може да се користи во домот, склопена како масичка за цртање и надвор за летна забава со песок и вода. димензија на производот: 98х98х77см висина на маса 36см висина со додаток за вода 77см Производот се препорачува за деца над 24 месеци   .. Category: Product #: 2088 Regular price: 2.990 ден. 2.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS