Најново
Распродадено
Детска играчка - Микроскоп
  • Детска играчка - Микроскоп
  • Детска играчка - Микроскоп

Детска играчка - Микроскоп

690 ден.
Шифра на производ: 9455
Достапност: Распродадено
Количина:

Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. Микроскопот е со лед светло за квалитетни набљудувања, исто така има опција за ротација на фокусот.

Сетот вклучува: 

  • микроскоп 
  • пинцета 
  • скалпер (пластичен), игла
  • 2 шишенца за примероци - петриев сад 
  • 3 слајдови: 1 со подготвен примерок за набљудување, 2 празни слајдови

Димензија на производот: 8х12,5х21,5см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: mikroskop
Детска играчка - Микроскоп Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. Микроскопот е со лед светло за квалитетни набљудувања, исто така има опција за ротација на фокусот. Сетот вклучува:  микроскоп  пинцета  скалпер (пластичен), игла 2 шишенца за примероци - петриев сад  3 слајдови: 1 со подготвен примерок за набљудување, 2 празни слајдови Димензиј.. Category: Product #: 9455 Regular price: 690 ден. 690
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS