Најново
Детска играчка - Телескоп
 • Детска играчка - Телескоп
 • Детска играчка - Телескоп
 • Детска играчка - Телескоп
 • Детска играчка - Телескоп
 • Детска играчка - Телескоп
 • Детска играчка - Телескоп

Детска играчка - Телескоп

1.290 ден.
Шифра на производ: 5247
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвездите, соѕвездијата. Пренослив телескоп со статив. Можност за зголемување 20х / 30х / 40х.

Димензија на телескопот: 39х48х7см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: teleskop
Детска играчка - Телескоп Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвездите, соѕвездијата. Пренослив телескоп со статив. Можност за зголемување 20х / 30х / 40х. Димензија на телескопот: 39х48х7см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 5247 Regular price: 1.290 ден. 1.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS