Најново
Viga - Ветеринарна амбуланта
  • Viga - Ветеринарна амбуланта
  • Viga - Ветеринарна амбуланта
  • Viga - Ветеринарна амбуланта

Viga - Ветеринарна амбуланта

1.590 ден.
Шифра на производ: 4957
Достапност: На залиха
Количина:

Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува 19 парчиња: ветеринар, шприц, чешел, термометар, стетоскоп, храна за кучиња и други додатоци. Комбинација на сцени од грижа за мачките до проверка на болното куче, гарантира часови забава.

Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата и моториката на малите креативци.

Димензија на производот: 24,5х14,5х17,5см.

Производот се препшорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Viga - Ветеринарна амбуланта Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува 19 парчиња: ветеринар, шприц, чешел, термометар, стетоскоп, храна за кучиња и други додатоци. Комбинација на сцени од грижа за мачките до проверка на болното куче, гарантира часови забава. Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на координацијата .. Category: Product #: 4957 Regular price: 1.590 ден. 1.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS