Најново
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови
  • Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови
  • Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови
  • Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови

Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови

420 ден.
Шифра на производ: 2532
Достапност: На залиха
Количина:

Изградете возбудливи патеки за топчиња со оваа конструција од 76 делови. Може да направите мали и едноставни, но и големи и сложени конструкции. Оваа играчка нуди многу забава!

Овој комплет е компатибилен со другите стази Marble run, може да се комбинираат и надополнуваат.

Пакувањето содржи вкупно 76 делови.

Висина на конструкцијата 33см

Вклучени се 20топчиња(џамлии)

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tobogan, staza, topchinja
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови Изградете возбудливи патеки за топчиња со оваа конструција од 76 делови. Може да направите мали и едноставни, но и големи и сложени конструкции. Оваа играчка нуди многу забава! Овој комплет е компатибилен со другите стази Marble run, може да се комбинираат и надополнуваат. Пакувањето содржи вкупно 76 делови. Висина на конструкцијата 33см Вклучени се 20топчиња(џамлии) Производот се п.. Category: Product #: 2532 Regular price: 420 ден. 420
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS