Дрвена стаза
  • Дрвена стаза
  • Дрвена стаза

Дрвена стаза

750 MKD1.000 MKD
без ДДВ: 636 MKD
Шифра на производ: 2213
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги возилата од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. За дополнителна забава на задната страна на стазата има табла на која се црта со креди.

Сетот вклучува:

  • 1 дрвена стаза
  • 4 автомбилчиња (жолто,сино,зелено,црвено)
  • сунѓерче
  • креди во боја

Димензија на дрвената стаза: 29х9х27см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, trkacka, pateka,

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS