Најново
Едукативна играчка - Метеоролошка станица
 • Едукативна играчка - Метеоролошка станица
 • Едукативна играчка - Метеоролошка станица
 • Едукативна играчка - Метеоролошка станица

Едукативна играчка - Метеоролошка станица

450 ден.
Шифра на производ: 3129
Достапност: На залиха
Количина:

Направете своја метеоролошка станица! Креативен сет со кој Вашите малечки ќе се чуствуваат како вистински научници.

Дознајте за вашата клима додека ги следите временските промени со оваа метеоролошка станица.
Спроведувајте експерименти за ефектот на стаклената градина.

Сетот содржи:

 • метеоролошка станица
 • компас
 • термометар
 • стаклена градина
 • епрувета
 • пресувана земја

Димензии на производот: 20x24x9см.

Димензии на пакувањето: 21x25x6см.

Производот се препорачува за деца над 8 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: meteoroloshka, stanica
Едукативна играчка - Метеоролошка станица Направете своја метеоролошка станица! Креативен сет со кој Вашите малечки ќе се чуствуваат како вистински научници. Дознајте за вашата клима додека ги следите временските промени со оваа метеоролошка станица. Спроведувајте експерименти за ефектот на стаклената градина. Сетот содржи: метеоролошка станица компас термометар стаклена градина епрувета пресувана земја Димензи.. Category: Product #: 3129 Regular price: 450 ден. 450
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS