Најново
Сет од 7 четки за шминкање
  • Сет од 7 четки за шминкање
  • Сет од 7 четки за шминкање

Сет од 7 четки за шминкање

230 ден.
Шифра на производ: 5323
Достапност: На залиха
Количина:

Четките се изработени од синтетички влакна со исклучителна мекост.
Обликувани за да овозможат брзо, многу лесно и рамномерно нанесување на производи на сите делови на лицето. Со четките може да се аплицираат течни или кремасти пудри, сенки за очи, кармин, исто така вклучена е четка за руменило и четка за веѓите.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: kylie, chetki, shminkanje
Сет од 7 четки за шминкање Четките се изработени од синтетички влакна со исклучителна мекост. Обликувани за да овозможат брзо, многу лесно и рамномерно нанесување на производи на сите делови на лицето. Со четките може да се аплицираат течни или кремасти пудри, сенки за очи, кармин, исто така вклучена е четка за руменило и четка за веѓите. .. Category: Product #: 5323 Regular price: 230 ден. 230
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS