ИГРАЧКИ ЗА МОМЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сет од 6 дино фигури
Сет од 6 дино фигури со пријателски ликови, идеален подарок за сите деца кои ги обожаваат. ..
280 ден.
-20%
Булдожер со далечинско Булдожер со далечинско
Булдожер со далечинско управување, загарантирана забава со часови за вашите малечки градежници!..
1.350 ден.1.690 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Автомобил со далечинско Автомобил со далечинско
Автомобил со далечинско управување, загарантирана забава со часови за вашите малечки тркачи! а..
1.650 ден.
-20%
Тркачки автомобил со далечинско Тркачки автомобил со далечинско
3, 2, 1.... Старт! Супер брз метален тркачки автомобил дизајниран да ги совлада и најтешките патеки!..
1.790 ден.2.240 ден.
 Aliens - Jumbo Сложувалка  Aliens - Jumbo Сложувалка
Прекрасна сложувалка составена од 35 големи делови кои се направени од екста -  дебел издр..
450 ден.
Pet Party - Jumbo Сложувалка Pet Party - Jumbo Сложувалка
Прекрасна сложувалка составена од 48 големи делови кои се направени од екста -  дебел издржлив ..
590 ден.
Дрвена играчка - Ресторан 2 во 1 Дрвена играчка - Ресторан 2 во 1
Совршена комбинацијата од ресторан и кујна, ова е фантастична играчка за сите деца, овозможува ..
11.990 ден.
Дрвена табла со броеви Дрвена табла со броеви
Phoohi едукативна дрвена табла сложувалка со броеви.  сертификат: EN71/ASTM F963 сертиф..
590 ден.
-20%
Вселенска станица Вселенска станица
Добредојдовте на вашата вселенска станица! Време е за нови подвизи и истражувања. Прекрасен креативе..
1.290 ден.1.620 ден.
-20%
Паркинг гаража
Супер забавна паркинг гаража со многу паркинг места, платформа за хеликоптер и улици за возење ..
1.350 ден.1.690 ден.
-20%
Паркинг гаража - Градежни возила
Супер забавна катна гаража со многу паркинг места и улици за возење на градежни возила. Во сетот се ..
1.350 ден.1.690 ден.
-20%
Полициска станица Полициска станица
Супер забавна полициска станица со многу паркинг места, платформа за хеликоптер и улици за возење на..
1.350 ден.1.690 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.980 ден.
-20%
Вселенска станица Вселенска станица
Добредојдовте на вашата вселенска станица! Време е за нови подвизи и истражувања. Прекрасен креативе..
1.750 ден.2.190 ден.
Магична водена боенка Магична водена боенка
Супер забава за вашите малечки креативци! Магична водена боенка, едноставно наполнете го фломастерот..
350 ден.
Тапани Jazz Drum
Прекрасен сет тапани Jazz drum кој вклучува 4 мали тапани, бас тапан, чинели, столче. Вашите де..
1.450 ден.
Детска играчка садопер Детска играчка садопер
Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа во..
1.650 ден.
-11%
Dolu Кош Dolu Кош
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен кош изработен од квалитетна цврста пластика и нетоксички б..
1.690 ден.1.890 ден.
Дрвена табла за цртање Дрвена табла за цртање
Супер подарок за секое детенце што сака да црта со фломастер, или пак со креди. Таблата е двострана,..
1.950 ден.
Магичен песок 2кг Магичен песок 2кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како влажен песок, но вашите р..
550 ден.
Магичен песок 1кг Магичен песок 1кг
Безброј часови забава со магичниот песок. Магичниот песок функционира како како влажен песок, но ваш..
350 ден.
Пластелин - Сладолед Пластелин - Сладолед
Кој е за сладолед! Одберете кој е вашиот омилен сладолед во корнет на стапче или пак во чаша! Во ..
780 ден.
Пластелин - Фризер Пластелин - Фризер
Прекрасен сет со пластелин за правење на откачени фризури. Вклучени се 2 модли за правење на фр..
780 ден.
Пластелин – Стоматолог Пластелин – Стоматолог
Сет со пластелин кој има се што му е потребно на еден стоматолог. Машинка за поправање на заби работ..
690 ден.
Креативен сет - Ископај дино Креативен сет - Ископај дино
Креативен сет за сите деца кои сакаат да бидат палеонтолози! Задачата на детето е да ги пронајде кос..
420 ден.
Dolu - Трактор на педали Dolu - Трактор на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен трактор на педали изработен од квалитетна цврста пластика ..
2.790 ден.
Летечка топка - Бумеранг Летечка топка - Бумеранг
Светлечка топка која лета и се враќа како бумеранг.  - контролата на движење е со раце ..
650 ден.
Сет пиштол Сет пиштол
Сет пиштол со меки сунѓерасти куршуми со кои децата нема да се повредат или да искршат нешто во домо..
350 ден.
Тетрис Тетрис
Забавна игра тетрис. Производот работи на батерии, потребни се: 2х1,5V AA батерии(не се вклу..
280 ден.
-17%
Детска играчка маркет Детска играчка маркет
Мини маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во мини маркетот можете да купите ..
1.890 ден.2.290 ден.
Мини стоматолошки сет Мини стоматолошки сет
Прекрасен сет кој содржи се што му е потребно на стоматологот за поправка на забите. Сетот вклучува ..
750 ден.
Мини работилница Мини работилница
Прекрасна работилница за многу забава на малите мајсторчиња. Во сетот се вклучени 46 делови: фр..
680 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS