ИГРАЧКИ ЗА МОМЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hape - Дрвена играчка сензорен воз Hape - Дрвена играчка сензорен воз
Прекрасен музички комплет e вистинско уживање за детските сетила! Стимулирајте ги видот, чувството з..
2.090 ден.
без ДДВ: 1.771 ден.
Hape - Дрвена масичка Hape - Дрвена масичка
Супер забава за вашите најмили! Прекрасна дрвена масичка, масичката е со две внатрешни прегради. За ..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Забавна игра - Space Adventure Забавна игра - Space Adventure
Супер забавна игра за вашите малечки Космонаути! Дали сте спремни за лудо брзо возење! Но внима..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Забавна игра - Racing Adventure Забавна игра - Racing Adventure
Супер забавна игра за вашите малечки тркачи! Дали сте спремни за лудо брзо возење! Но внимавате..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Hape - Дрвена играчка голем планински рудник Hape - Дрвена играчка голем планински рудник
Возете го возот по големата планина, за да стигнете до рудникот што работи длабоко внатре! Овој заба..
11.890 ден.
без ДДВ: 10.076 ден.
Hape - Дрвена играчка кран Hape - Дрвена играчка кран
Прекрасен дрвен кран, совршена играчка за Вашите малечки градежници. Димензија на производот..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.
Hape - Дрвена противпожарна станица Hape - Дрвена противпожарна станица
Оваа дрвена противпожарна станица на три нивоа е подготвена за секаква вонредна состојба, со опремен..
6.290 ден.
без ДДВ: 5.331 ден.
Hape - Дрвена играчка Железничка станица Hape - Дрвена играчка Железничка станица
Ајде сите качувајте се на возот! Прекрасен комплет -  железничка станица на две нивоа, им ..
6.390 ден.
без ДДВ: 5.415 ден.
Hape - Дрвен железнички комплет Hape - Дрвен железнички комплет
Железничките шини не се само за патнички возови. Има и товар за испорака! Овој комплетен железнички ..
4.890 ден.
без ДДВ: 4.144 ден.
Hape - Дрвена играчка сет за руда Hape - Дрвена играчка сет за руда
Користете го магнетниот кран за да одржувајте непречено функционирање на овој рударски железнички ко..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Дрвена играчка Гитара
Дрвена гитара Moni Toys Оваа дрвена гитара е специјално дизајнирана за најмалите музичари. Малите..
2.290 ден.
без ДДВ: 1.941 ден.
Dolu - Багер на педали Dolu - Багер на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пласти..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Детска играчка садопер Детска играчка садопер
Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа во..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor
Светот на Јура никогаш не бил толку забавен, благодарение нa сетот за палеонтолози на Клементони! Ед..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод
Подготвени сте да ги преминете морињата и да започнете со авантура со прекрасниот пиратски брод ..
880 ден.
без ДДВ: 746 ден.
Clementoni Science & Play Минерали и Геоди Clementoni Science & Play Минерали и Геоди
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува глинена тула&nb..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Lisciani - Ископај коски на Велосираптор Lisciani - Ископај коски на Велосираптор
Еден од најпознатите предатори на историјата Велосираптор! Креативен сет за сите деца кои сакаат да ..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Сет за фудбал
Забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал содржи: - гол - мрежа за гол - мини топ..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
LCD Табла - Пиши Бриши LCD Табла - Пиши Бриши
LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишувањ..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
Детска играчка садопер
Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пум..
780 ден.
без ДДВ: 661 ден.
Доктор сет Доктор сет
Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да ..
1.650 ден.
без ДДВ: 1.398 ден.
Доктор сет 3 во 1
Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Дрвен сет со овошје и зеленчук Дрвен сет со овошје и зеленчук
Прекрасен дрвен сет со многу овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават с..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Креативен сет - Табла со ластичиња Креативен сет - Табла со ластичиња
Креативен сет табла со ластичиња. Дидактичка игра за развој на фини моторички вештини, одлична ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Дрвена стаза со возила Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Дрвена стаза со воз супер забава за дечиња кои уживаат со часови да си играат со своите омилени игра..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Dolu - Воз со коцки Dolu - Воз со коцки
Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составув..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Dolu - Багер на педали Dolu - Багер на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пласти..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS