Најново
Детска играчка садопер
  • Детска играчка садопер

Детска играчка садопер

780 ден.
Шифра на производ: 2641
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен зелен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа вода во чешмата, совршено за вашите малечки да се забавуваат миејќи ги садовите исто како мама и тато.

Чешмата работи на батерии, потребни се: 2Х 1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Димензија на производот: 46х21х27см.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sadoper, mijalnik, kujna, кујна
Детска играчка садопер Прекрасен зелен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа вода во чешмата, совршено за вашите малечки да се забавуваат миејќи ги садовите исто како мама и тато. Чешмата работи на батерии, потребни се: 2Х 1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето. Димензија на производот: 46х21х27см. .. Category: Product #: 2641 Regular price: 780 ден. 780
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS