Најново
Дрвен сет со воз
 • Дрвен сет со воз
 • Дрвен сет со воз
 • Дрвен сет со воз
 • Дрвен сет со воз
 • Дрвен сет со воз
 • Дрвен сет со воз

Дрвен сет со воз

980 ден.
Шифра на производ: 8978
Достапност: На залиха
Количина:

Дрвена стаза со воз супер забава за дечиња кои уживаат со часови да си играат со своите омилени играчки. Сетот вклучува вкупно 48 делови.

Пакувањето содржи:

 • дрвен воз во три делови, се спојуваат со магнет
 • 1  возило
 • 2 згради
 • 10 човечиња
 • 6 дрва
 • 4 сообраќајни знаци
 • 20 делови за составување на патека за возилата

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: drvena, staza, voz, стаза
Дрвен сет со воз Дрвена стаза со воз супер забава за дечиња кои уживаат со часови да си играат со своите омилени играчки. Сетот вклучува вкупно 48 делови. Пакувањето содржи: дрвен воз во три делови, се спојуваат со магнет 1  возило 2 згради 10 човечиња 6 дрва 4 сообраќајни знаци 20 делови за составување на патека за возилата Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 8978 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS