Најново
LCD Табла - Пиши Бриши
  • LCD Табла - Пиши Бриши
  • LCD Табла - Пиши Бриши

LCD Табла - Пиши Бриши

200 ден.
Шифра на производ: 6647
Достапност: На залиха
Количина:

LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишување, правење белешки, пресметување…

- лесно бришење на екранот со кликнување на копче

- копче за заклучување, за да спречите случајно бришење

- пишување со пластично пенкало

- заменлива долготрајна батерија

- нема штета за очите, нема зрачење

- батерија: CR2016 (вклучена)

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: tabla, pishi, brishi
LCD Табла - Пиши Бриши LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишување, правење белешки, пресметување… - лесно бришење на екранот со кликнување на копче - копче за заклучување, за да спречите случајно бришење - пишување со пластично пенкало - заменлива долготрајна батерија - нема штета за очите, нема зрачење - батерија: CR2016 (вклучена) .. Category: Product #: 6647 Regular price: 200 ден. 200
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS