ИГРАЧКИ ЗА МОМЧЕ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Дрвена кујна Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
7.990 ден.
Креативен сет - Направи 3Д Замок Креативен сет - Направи 3Д Замок
Прекрасен креативен сет Направи 3Д замок а потоа обои го! Со неколку едноставни чекори и д..
490 ден.
Сет стоматолог на милениче - Pet dentist Сет стоматолог на милениче - Pet dentist
Прекрасен стоматолошки сет со кој вашите малечки ќе може да ги поправат забите на кученцето. Ако е з..
890 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.750 ден.
Креативен сет - Направи Дино Магнети Креативен сет - Направи Дино Магнети
Направете рачно изработени магнетни за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што ви е ..
290 ден.
Детска играчка садопер Детска играчка садопер
Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа во..
980 ден.
Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor Clementoni Jurassic World Triceratops and Velociraptor
Светот на Јура никогаш не бил толку забавен, благодарение нa сетот за палеонтолози на Клементони! Ед..
1.250 ден.
Детска играчка - Брусалица на батерии Детска играчка - Брусалица на батерии
Совршен алат за секое мало мајсторче! Со брусалицата се вклучени заштитни очила. Производот ..
490 ден.
Детска играчка - Бормашина на батерии Детска играчка - Бормашина на батерии
Совршен алат за секое мало мајсторче! Со бормашината се вклучени заштитни очила и два различни додат..
550 ден.
Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод Clemetoni - Направи 3Д Пиратски Брод
Подготвени сте да ги преминете морињата и да започнете со авантура со прекрасниот пиратски брод ..
880 ден.
Clemetoni - Направи 3Д Замок Clemetoni - Направи 3Д Замок
Приказните за принцези, витези и змејови оживуваат во замокот кој треба да го изградите! Со нек..
880 ден.
Clementoni Science & Play Минерали и Геоди Clementoni Science & Play Минерали и Геоди
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува глинена тула&nb..
1.190 ден.
Lisciani - Ископај коски на Велосираптор Lisciani - Ископај коски на Велосираптор
Еден од најпознатите предатори на историјата Велосираптор! Креативен сет за сите деца кои сакаат да ..
750 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
2.790 ден.
Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
2.790 ден.
Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
2.790 ден.
Сет за фудбал
Забава за малите фудбалери. Детски сет за фудбал содржи: - гол - мрежа за гол - мини топ..
490 ден.
Фискална каса Фискална каса
Супер забавен производ за сите мали продавачи. Фискална каса е со микрофон, кредитна карти..
1.100 ден.
LCD Табла - Пиши Бриши LCD Табла - Пиши Бриши
LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишувањ..
200 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната е со рерна, рамна плоча за..
2.590 ден.
Детска играчка садопер Детска играчка садопер
Прекрасен зелен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пу..
780 ден.
Доктор сет Доктор сет
Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да ..
1.650 ден.
Доктор сет 3 во 1
Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да ..
1.990 ден.

Распродадено

Распродадено

Дрвен сет со овошје и зеленчук Дрвен сет со овошје и зеленчук
Прекрасен дрвен сет со многу овошје и зеленчук кои може да се сечат и повторно да се состават с..
950 ден.

Распродадено

Распродадено

Флуоресцентна табла - Magic Pad Флуоресцентна табла - Magic Pad
Цртаме на фуоресцентна табла со маркери во боја. Прекрасен подарок за сите дечиња кои сакаат да црта..
450 ден.
Креативен сет - Табла со ластичиња Креативен сет - Табла со ластичиња
Креативен сет табла со ластичиња. Дидактичка игра за развој на фини моторички вештини, одлична ..
590 ден.
Забавна игра - Лансирање ракети Забавна игра - Лансирање ракети
Забавен сет за играње со кој децата ќе можат да ги тестираат законите на физиката и да лансираат рак..
450 ден.
Едукативна играчка - Метеоролошка станица Едукативна играчка - Метеоролошка станица
Направете своја метеоролошка станица! Креативен сет со кој Вашите малечки ќе се чуствуваат како вист..
450 ден.
Дрвена стаза со возила Дрвена стаза со возила
Прекрасна дрвена стаза со возила. Направете ваш мини град. Сетот е составен од 40 делови. Подлогата ..
850 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Дрвена стаза со воз супер забава за дечиња кои уживаат со часови да си играат со своите омилени игра..
980 ден.
Dolu - Воз со коцки Dolu - Воз со коцки
Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составув..
790 ден.
Dolu - Багер на педали Dolu - Багер на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пласти..
3.290 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS