Најново
-25%
Седиште Nitro Moni Седиште Nitro Moni
6.290 ден.8.390 ден.
6.290 ден.8.390 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Седиште Dakar Moni Седиште Dakar Moni
1.690 ден.
1.690 ден.
Доктор сет 3 во 1

Доктор сет 3 во 1

1.990 ден.
Шифра на производ: 2654
Достапност: На залиха
Количина:

Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти.

Доктор сетот содржи: топломер, отоскоп (за преглед на ушите), стетоскоп, рефлексен чекан, очила, огледалце, шприц, ножички...

Практичното пакување овозможува после играњето Вашето дете да ги собере сите додатоци во куферчето. Куферчето е на тркала.

Димензија: 59х47х42.5см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: doktor, set
Доктор сет 3 во 1 Дали Вашето дете сонува да стане доктор? Прекрасен доктор сет кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти. Доктор сетот содржи: топломер, отоскоп (за преглед на ушите), стетоскоп, рефлексен чекан, очила, огледалце, шприц, ножички... Практичното пакување овозможува после играњето Вашето дете да ги собере сите додатоци во куферчето. Куферчето е на тркала. Димензија: 5.. Category: Product #: 2654 Regular price: 1.990 ден. 1.990
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS