Најново
Креативен сет - Табла со ластичиња
 • Креативен сет - Табла со ластичиња
 • Креативен сет - Табла со ластичиња
 • Креативен сет - Табла со ластичиња
 • Креативен сет - Табла со ластичиња
 • Креативен сет - Табла со ластичиња
 • Креативен сет - Табла со ластичиња

Креативен сет - Табла со ластичиња

590 ден.
Шифра на производ: 1199
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Креативен сет табла со ластичиња. Дидактичка игра за развој на фини моторички вештини, одлична за подобрување на размислувањето, меморијата и вниманието.

Почнете ја играта со таблата со 19 пинови и креирајте ги облиците според дадените примери од картичките, откако ќе ги завршите сите шеми, обидетет се со таблата за потешко ниво, табла со 81 пинови.

Сетот содржи:

 • 1х табла со 19 пинови
 • 1х табла со 81 пинови
 • 15х картички за таблата со 19 пинови
 • 15х картички за таблата со 81 пинови
 • 100 ластичиња во 4 бои 3 различни величини

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Креативен сет - Табла со ластичиња Креативен сет табла со ластичиња. Дидактичка игра за развој на фини моторички вештини, одлична за подобрување на размислувањето, меморијата и вниманието. Почнете ја играта со таблата со 19 пинови и креирајте ги облиците според дадените примери од картичките, откако ќе ги завршите сите шеми, обидетет се со таблата за потешко ниво, табла со 81 пинови. Сетот содржи: 1х табла со 19 пинови .. Category: Product #: 1199 Regular price: 590 ден. 590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

 • 070/841-712
 • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS