Најново
Дрвена играчка Гитара

Дрвена играчка Гитара

2.290 ден.
Шифра на производ: 2317
Достапност: На залиха
Количина:

Дрвена гитара Moni Toys

Оваа дрвена гитара е специјално дизајнирана за најмалите музичари. Малите ќе научат да свират и ќе ги развиваат своите музички таленти уште од мали нозе, па дури и може да настапуваат пред своите родители и пријатели. 

Димензија на гитарата: 55х20х7см

Тежина на гитарата 600гр.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: gitara, igrachka
Дрвена играчка Гитара Дрвена гитара Moni Toys Оваа дрвена гитара е специјално дизајнирана за најмалите музичари. Малите ќе научат да свират и ќе ги развиваат своите музички таленти уште од мали нозе, па дури и може да настапуваат пред своите родители и пријатели.  Димензија на гитарата: 55х20х7см Тежина на гитарата 600гр. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 2317 Regular price: 2.290 ден. 2.290
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS