Најново
Детска играчка садопер
  • Детска играчка садопер

Детска играчка садопер

980 ден.
Шифра на производ: 6287
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа вода во чешмата, совршено за вашите малечки да се забавуваат миејќи ги садовите исто како мама и тато.

Сетот содржи:

  • 4 тањирчиња
  • 2 длабоки тањирчиња
  • 2 ножеви
  • 2 вилушка
  • 2 лажици
  • 2 чаши
  • крпа и детергент за садови

Димензија на производот: 56х24х26см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: sadoper, mijalnik, kujna, кујна
Детска играчка садопер Прекрасен садопер кој работи како вистински со вода, под него има мала пумпа на батерии што пумпа вода во чешмата, совршено за вашите малечки да се забавуваат миејќи ги садовите исто како мама и тато. Сетот содржи: 4 тањирчиња 2 длабоки тањирчиња 2 ножеви 2 вилушка 2 лажици 2 чаши крпа и детергент за садови Димензија на производот: 56х24х26см. Производот се препорачува.. Category: Product #: 6287 Regular price: 980 ден. 980
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS