Најново
Детска кујна
  • Детска кујна

Детска кујна

2.590 ден.
Шифра на производ: 5608
Достапност: На залиха
Количина:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна плоча за готвење. Вратите на фрижидерот и рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење исто така чешмата фунционира на вода.

Димензија на кујната: 61х33х72,5см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kujna, detska
Детска кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна плоча за готвење. Вратите на фрижидерот и рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење исто така чешмата фунционира на вода. Димензија на кујната: 61х33х72,5см. Производот се препорачува за деца над 3 години. .. Category: Product #: 5608 Regular price: 2.590 ден. 2.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS