Најново
Детска кујна
  • Детска кујна

Детска кујна

2.590 ден.3.100 ден.
Шифра на производ: 3596
Достапност: На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Боја:

Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува работна маса, фрижидер, рерна, рамна плоча за готвење. Вратите на фрижидерот, плакарчето и рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење, исто така чешмата функционира на вода.

Димензии на кујната: 61х33х72 см.

Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии, батериите не се вклучени во пакувањето.

Овој производ се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kujna
Детска кујна Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува работна маса, фрижидер, рерна, рамна плоча за готвење. Вратите на фрижидерот, плакарчето и рерната се отвараат. Кујната е со светло и реални звуци при готвење, исто така чешмата функционира на вода. Димензии на кујната: 61х33х72 см. Производот работи на батерии, потребни се: 3х1,5V AA батерии, батериите не се вклуч.. Category: Product #: 3596 Regular price: 2.590 ден. 3.100
2.590
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS