ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Креативен сет - Диносаурус со бормашина Креативен сет - Диносаурус со бормашина
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус. Во сетот е вклучена бормаши..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Креативен сет - состави диносаурус Креативен сет - состави диносаурус
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Велоцираптор. Во сетот е вкл..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Креативен сет - состави диносаурус Креативен сет - состави диносаурус
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Трицераптор. Во сетот е вклу..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
7.990 ден.
без ДДВ: 6.771 ден.
Lisciani - Сложувалка Принцези Lisciani - Сложувалка Принцези
Составете ја сложувалката од 35 делови со вашите омилени ликови од цртаните филмови на Disney Prince..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 50 Viga - Дрвени коцки сет од 50
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Забавна играчка - Hoverball Забавна играчка - Hoverball
Си играме фудбал по дома со супер забавен производ со лед светло во форма на диск. Hoverball лебди н..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Музичка гитара Музичка гитара
Фантастична гитара за малите рок ѕвезди! Прекрасна музичка гитара, супер забава за најмалите. Дим..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Забавна играчка -Пица Забавна играчка -Пица
Оваа пица изгледа вкусно! Пицата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и поделат со другарч..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Забавен парк коцки Забавен парк коцки
Супер забавен парк за креативни дечиња. Можност за правење на пет различни детски игралишта. Сетот р..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Боксерска вреќа Боксерска вреќа
Супер квалитетна детска бокс вреќа, одличен начин за подобрување на координацијата и техниката. Вреќ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Пластелин - Диносаурус
Прекрасен сет со пластелин - Дино авантура, супер забава за малите креативци.  Сетот со..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Пластелин - Букви Пластелин - Букви
Прекрасен сет пластелин со букви, учиме на забавен начин. Сетот содржи: 26 букви (англ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Пластелин - Броеви Пластелин - Броеви
Прекрасен сет пластелин со броеви и математички форми, учиме на забавен начин. Сетот вклучува: ..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Детска играчка - Пегла Детска играчка - Пегла
Прекрасна пегла за сите дечиња кои сакаат да ги пеглаат и средуваат облеките од омилените кукли. ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Детска играчка - Правосмукалка Детска играчка - Правосмукалка
Детска правосмукалка на батерии, пакувањето содржи топчиња од стиропор, кои оваа правосмукалка со ле..
580 ден.
без ДДВ: 492 ден.
Сложувалка - The Starry Sky
Прекрасна сложувалка, реплика на познатото уметничко дело Ѕвездена ноќ на Винсет Ван Гог. Сложу..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Детска играчка - Моторна пила Детска играчка - Моторна пила
Детска играчка моторна пила сигурна за деца, пилата е со звук и ланец кој се врти. Димензија: 40х..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Дрвени едукативни кругови - дропки Дрвени едукативни кругови - дропки
Дрвени едукативни математички кругови, одлични за учење: бои, форми, дропки и делење, разв..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Едукативен дрвен сортер Едукативен дрвен сортер
Едукативен дрвен сортер е изработен од квалитетно дрво и нетоксични бои. Сортерот е составен од вкуп..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Кукла Defa Lucy
Defa кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната комбина..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кукла Defa Lucy Princess Кукла Defa Lucy Princess
Defa Princess кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на моднат..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Музички телефон
Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
380 ден.
без ДДВ: 322 ден.
Pet Party - Jumbo Сложувалка Pet Party - Jumbo Сложувалка
Прекрасна сложувалка составена од 48 големи делови кои се направени од екста -  дебел издржлив ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Дрвена сензорна играчка Дрвена сензорна играчка
Дрвена сензорна играчка Phoohi.  Димензија на пакувањето: 21х4,7х11см. Производот се..
1.090 ден.
без ДДВ: 924 ден.
Дрвена табла со броеви Дрвена табла со броеви
Phoohi едукативна дрвена табла сложувалка со броеви.  сертификат: EN71/ASTM F963 сертиф..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Глобус со лед светло 21см Глобус со лед светло 21см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 21см. Потреб..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Глобус со лед светло 25см Глобус со лед светло 25см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 25см. Потреб..
1.450 ден.
без ДДВ: 1.229 ден.
Глобус со лед светло 32см Глобус со лед светло 32см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 32см. Потреб..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
-20%
Вселенска станица Вселенска станица
Добредојдовте на вашата вселенска станица! Време е за нови подвизи и истражувања. Прекрасен креативе..
1.750 ден.2.190 ден.
без ДДВ: 1.483 ден.
Магична водена боенка Магична водена боенка
Супер забава за вашите малечки креативци! Магична водена боенка, едноставно наполнете го фломастерот..
350 ден.
без ДДВ: 297 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS