ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-26%
Автомобил на акумулатор Mercedes Coupe
Автомобил на акумулатор MERCEDES AMG C 63 S COUPE  батерија на полнење: 12V 7AHx2 димен..
12.990 ден.17.490 ден.
Автомобил на акумулатор BMW
Автомобил на акумулатор YJ1001 Сина боја  6V 7AH BMW  наменет за возраст од 3 д..
16.890 ден.
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M
Автомобил на акумулатор  бренд: BMW JEEP BMW X6M  Црн  6V 7AHx2  погод..
21.990 ден.
Автомобил на акумулатор Jeep BMW X6M
Автомобил на акумулатор  бренд: BMW JEEP BMW X6M  Бел  6V 7AHx2  ..
21.990 ден.
Chicco - Проектор музички Chicco - Проектор музички
Иновативен проектор со специјална, практична и безбедна кука за закачување на траспортно креветче. ..
2.980 ден.
Chicco - Музички ламба Јагне Chicco - Музички ламба Јагне
Идеално друштво за спиење е оваа Chicco Јагне Ноќна Ламба, мека играчка која ќе го смири и ќе му пом..
2.590 ден.
Chicco - Музички ламба Јагне Chicco - Музички ламба Јагне
Идеално друштво за спиење е оваа Chicco Јагне Ноќна Ламба, мека играчка која ќе го смири и ќе му пом..
2.590 ден.
Chicco - Проектор Лисица Chicco - Проектор Лисица
Прекрасен проектор во облик на лисица. Вклучени се три релаксирачки мелодии. ..
1.790 ден.
Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни Chicco - Подлога за боење со Бројки и Животни
Baby Senses е линија на шарени, привлечни, емпатични играчки кои се однесуваат на предмети што ги са..
2.690 ден.
Chicco - Едукативна фарма Chicco - Едукативна фарма
Забавна фарма Chicco е паметна, интерактивна играчка која им е позната и на родителите и на дец..
3.190 ден.
Chicco - Музичка Верверичка Chicco - Музичка Верверичка
Мека кукла во форма на верверица од 30 см со светлина и мелодии за забава и релаксација на детето. ..
1.690 ден.
Проодувалка Rolling Ball Проодувалка Rolling Ball
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
1.990 ден.
Проодувалка Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
2.490 ден.
Проодувалка Проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
2.490 ден.
Автомобил на туркање Автомобил на туркање
Забавен автомобил на туркање. Супер квалитетно туркало изработено од квалитетна пластика и нетоксичн..
1.450 ден.
Abero - Едукативна масичка Abero - Едукативна масичка
Abero едукативна масичка со многу активности е совршена играчка со која преку игра и забава Вашите м..
2.590 ден.
Dolu - Воз со коцки Dolu - Воз со коцки
Супер забава за Вашите најмили со прекрасниот воз со коцки. Вашите малечки ќе се забавуваат составув..
790 ден.
Dolu - Багер на педали Dolu - Багер на педали
Супер забава за Вашите најмили. Прекрасен багер на педали изработен од квалитетна цврста пласти..
3.290 ден.
Сет за маникир Сет за маникир
Прекрасен сет за совршен маникир, ставањето светки на малечките прстиња на Вашите малечки принцези н..
750 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
Плишано маче со модни додатоци Плишано маче со модни додатоци
Дали вашето дете сонува за домашно милениче! Мало и слатко маченце со модни додатоци е одличен подар..
980 ден.
Маса со коцки Маса со коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со коцки, совршена за секоја детска соба. Децата обожаваат ..
1.890 ден.
Сет масичка со пластелин - Градежни возила Сет масичка со пластелин - Градежни возила
Забава со часови за малечките креативци! Натоварете го камионот со асфалт потоа изградете, израмнете..
1.650 ден.
Ископај метероит Clementoni Ископај метероит Clementoni
Креативен сет за малите астронаути. Ова е мисија на Марс. Леталото на НАСА е заробено во огромен аст..
990 ден.
Ископај метероит Clementoni Ископај метероит Clementoni
Креативен сет за малите астронаути. Откако ќе падне астероидот на земјата кој со себе го носи и рове..
990 ден.
Меки коцки Clementoni Меки коцки Clementoni
Сет од 24 меки коцки на италијанскиот производител Clementoni во различни бои со пријатен мирис..
1.190 ден.
Меки коцки Clementoni Меки коцки Clementoni
Сет од 24 меки коцки на италијанскиот производител Clementoni во различни бои со пријатен мирис..
1.190 ден.
Меки коцки Clementoni Меки коцки Clementoni
Сет од 12 меки коцки на италијанскиот производител Clementoni во различни бои со пријатен мирис и из..
790 ден.
Clementoni направи сапуни и купки за бањање Clementoni направи сапуни и купки за бањање
Прекрасен сет кој содржи се што ви е потребно да направите мирисливи сапуни и купки за бањање. Се..
990 ден.
Моден сет за боење на коса Clementoni Моден сет за боење на коса Clementoni
Прекрасен сет од 3 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).  ..
1.390 ден.
Студио за маникир Clementoni Студио за маникир Clementoni
Студио за маникир на италијанскиот производител Clementoni.  Сетот содржи:  лакчи..
2.190 ден.
Забавна игра Забавна игра
Супер забавна игра, кој е вашиот омилен спорт, кошарка или фудбал?!  Нека победи подобриот игра..
950 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS