ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Забавна игра Забавна игра
Супер забавна игра, кој е вашиот омилен спорт, кошарка или фудбал?!  Нека победи подобриот игра..
950 ден.
Креативен сет - Диносаурус со бормашина Креативен сет - Диносаурус со бормашина
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус. Во сетот е вклучена бормаши..
790 ден.
Креативен сет - состави диносаурус Креативен сет - состави диносаурус
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Велоцираптор. Во сетот е вкл..
650 ден.
Креативен сет - состави диносаурус Креативен сет - состави диносаурус
Вашите малечки креативци ќе се забавуваат составајќи го овој диносаурус Трицераптор. Во сетот е вклу..
650 ден.
Дрвен Билјард Дрвен Билјард
Дрвена маса за билјард, забава за целото семејство. Тоа е совршено решение кога ви недостасува ..
3.490 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
7.990 ден.
Забавна Новогодишна Елка Забавна Новогодишна Елка
Прекрасна Новогодишна Елка која ќе внесе радост и смеа во секој дом. Елка што пее, игра и повторува...
690 ден.
Дрвена стаза Дрвена стаза
Прекрасна шарена дрвена тркачка патека нуди супер забава за целото семејство. Стартувајте ги возилат..
890 ден.
Zapf Baby Born Little Girl Zapf Baby Born Little Girl
Baby Born Little Girl интерактивно бебе кое знае да плаче со вистински солзи, притиснете ja&nbs..
2.790 ден.
Zapf - Бебе Александар Zapf - Бебе Александар
Прекрасно меко бебенце со шишенце. Бебето е спремно за играње веднаш штом ќе се разбуди. Висина н..
1.950 ден.
Lisciani - Сложувалка Принцези Lisciani - Сложувалка Принцези
Составете ја сложувалката од 35 делови со вашите омилени ликови од цртаните филмови на Disney Prince..
490 ден.
Trefl - Сложувалка вселена Trefl - Сложувалка вселена
Прекрасна сложувалка Вселена! Составете ја и отворете ги прозорците кои кријат дополнитена слика. ..
650 ден.
Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка Lisciani - 3D логичка игра и сложувалка
Откријте го забавниот свет на играта додека учите во исто време. Извадете ги деловите од 3Д продавни..
690 ден.
Lisciani - Сложувалка со животни Lisciani - Сложувалка со животни
Откријте го забавниот свет на играта додека учите во исто време. Составете макси сложувалка од 12 де..
690 ден.
-15%
Viga - Дрвени коцки Viga - Дрвени коцки
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
980 ден.1.150 ден.
Забавна играчка - Hoverball Забавна играчка - Hoverball
Си играме фудбал по дома со супер забавен производ со лед светло во форма на диск. Hoverball лебди н..
300 ден.
Забавен музички пингвин Забавен музички пингвин
Прекрасен музички пингвин со звуци на морски животни, приспивни песни и смирувачки мелодии. ..
490 ден.
Музичка гитара Музичка гитара
Фантастична гитара за малите рок ѕвезди! Прекрасна музичка гитара, супер забава за најмалите. Дим..
950 ден.
-30%
Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 120..
690 ден.990 ден.
Забавна играчка -Пица Забавна играчка -Пица
Оваа пица изгледа вкусно! Пицата е составена од 6 парчиња кои може да се исечат и поделат со другарч..
550 ден.
Забавен парк коцки Забавен парк коцки
Супер забавен парк за креативни дечиња. Можност за правење на пет различни детски игралишта. Сетот р..
350 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
10.890 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
6.590 ден.
Коцки за градење Коцки за градење
Децата обожаваат да градат, а со овој сет од 69 големи коцки кои се во различни димензии и..
590 ден.
Креативен сет - Дино јајце
Креативен сет за сите деца кои сакаат да бидат палеонтолози! Задачата на детето е да ги пронајде кос..
350 ден.
Археолошки сет - Ископај дино Археолошки сет - Ископај дино
Креативен сет за сите деца кои сакаат да бидат палеонтолози! Археолошки сет кој содржи 6 гипсен..
980 ден.
Едукативен сортер со форми Едукативен сортер со форми
Забавен едукативен сортер со 6 различни форми во различна боја и различна текстура, одлична можност ..
450 ден.
Дрвена маса со столчиња Дрвена маса со столчиња
Прекрасна дрвена масичка со столчиња која совршено ќе се вклопи во секоја детска соба.  Вклу..
4.690 ден.
Фискална каса
Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има пари, кредитна картичка, скенер, ко..
850 ден.

Распродадено

Распродадено

Фискална каса со количка за пазарење
Фискална каса забавен производ за сите деца. Фискалната каса има пари, кредитна картичка, скенер, ко..
950 ден.
Боксерска вреќа Боксерска вреќа
Супер квалитетна детска бокс вреќа, одличен начин за подобрување на координацијата и техниката. Вреќ..
1.690 ден.
Пластелин - Диносаурус
Прекрасен сет со пластелин - Дино авантура, супер забава за малите креативци.  Сетот со..
420 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS