Најново
Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит
  • Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит
  • Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит
  • Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит
  • Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит

Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит

1.390 ден.
Шифра на производ: 5213
Достапност: На залиха
Количина:

Прекрасен креативен сет со кој девојчињата ќе може да направат уникатни парчиња накит кои се парфимирани. Вклучено е се што е потребно да се изработат прекрасни ѓердани, приврзоци и нараквици кои ќе мирисаат на парфем!

Производот се препорачува за деца над 8 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Clementoni Crazy Chic Парфимиран Накит Прекрасен креативен сет со кој девојчињата ќе може да направат уникатни парчиња накит кои се парфимирани. Вклучено е се што е потребно да се изработат прекрасни ѓердани, приврзоци и нараквици кои ќе мирисаат на парфем! Производот се препорачува за деца над 8 години. .. Category: Product #: 5213 Regular price: 1.390 ден. 1.390
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS