ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Hape - Дрвена играчка сензорен воз Hape - Дрвена играчка сензорен воз
Прекрасен музички комплет e вистинско уживање за детските сетила! Стимулирајте ги видот, чувството з..
2.090 ден.
Hape - Дрвена играчка Воз со Диносауруси Hape - Дрвена играчка Воз со Диносауруси
Истражете го праисторискиот свет со прекрасните возови диносауруси! Возете низ вулканот и водоп..
3.190 ден.
Hape - Дрвена масичка Hape - Дрвена масичка
Супер забава за вашите најмили! Прекрасна дрвена масичка, масичката е со две внатрешни прегради. За ..
7.990 ден.
Забавна игра - Space Adventure Забавна игра - Space Adventure
Супер забавна игра за вашите малечки Космонаути! Дали сте спремни за лудо брзо возење! Но внима..
1.790 ден.
Забавна игра - Racing Adventure Забавна игра - Racing Adventure
Супер забавна игра за вашите малечки тркачи! Дали сте спремни за лудо брзо возење! Но внимавате..
1.790 ден.
Hape - Дрвена играчка голем планински рудник Hape - Дрвена играчка голем планински рудник
Возете го возот по големата планина, за да стигнете до рудникот што работи длабоко внатре! Овој заба..
11.890 ден.
Hape - Дрвена играчка кран Hape - Дрвена играчка кран
Прекрасен дрвен кран, совршена играчка за Вашите малечки градежници. Димензија на производот..
3.990 ден.
Hape - Дрвена катна гаража Hape - Дрвена катна гаража
Изненадете ги Вашите мали возачи уште денес!  Фантастична паркинг гаража на 4 нивоа сигур..
4.350 ден.
Hape- Дрвена катна гаража Hape- Дрвена катна гаража
Супер забавна катна гаража со лифт, со многу паркинг места каде може да се паркираат автомобили и сп..
6.490 ден.
Hape - Дрвена противпожарна станица Hape - Дрвена противпожарна станица
Оваа дрвена противпожарна станица на три нивоа е подготвена за секаква вонредна состојба, со опремен..
6.290 ден.
Hape - Дрвена полициска станица Hape - Дрвена полициска станица
Креирајте сопствена приказна за полицајци и разбојници со овој фантастичен сет на полициска станица!..
6.490 ден.
Hape - Дрвена играчка Железничка станица Hape - Дрвена играчка Железничка станица
Ајде сите качувајте се на возот! Прекрасен комплет -  железничка станица на две нивоа, им ..
6.390 ден.
Hape - Дрвен железнички комплет Hape - Дрвен железнички комплет
Железничките шини не се само за патнички возови. Има и товар за испорака! Овој комплетен железнички ..
4.890 ден.
Hape - Дрвена играчка сет за руда Hape - Дрвена играчка сет за руда
Користете го магнетниот кран за да одржувајте непречено функционирање на овој рударски железнички ко..
4.490 ден.
Hape - Дрвена играчка градски воз Hape - Дрвена играчка градски воз
Прекрасен дрвен сет со кој вашите малечки креативци ќе може да изградат сопствен град и да се з..
3.890 ден.
Hape - Дрвена играчка градски воз Hape - Дрвена играчка градски воз
Прекрасен дрвен сет со кој вашите малечки креативци ќе може да изградат сопствен град и да се з..
3.890 ден.
Hape - Дрвена играчка железнички комлекс Metropolis Hape - Дрвена играчка железнички комлекс Metropolis
Изградете железничка станица со вашите малечки кондуктери и забавувајте се со часови! Совршен дрвен ..
7.390 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.590 ден.5.740 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли 117см Дрвена куќичка за кукли 117см
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
5.190 ден.6.490 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.990 ден.6.250 ден.
-20%
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
5.490 ден.6.850 ден.
Доктор сет во куферче Доктор сет во куферче
Прекрасен доктор сет во куферче кој содржи се што им е потребно за да се грижат за своите пациенти. ..
380 ден.
Забавна музичка играчка двоглед Забавна музичка играчка двоглед
Супер забава за најмалите. Музички двоглед со многу звуци, мелодии, песни и светлосни ефекти. ..
450 ден.
Hola - Забавна тропка со вакум Hola - Забавна тропка со вакум
Забавна тропка за Вашите најмили. Производот се препорачува за деца над 6 месеци. ..
690 ден.
Hola - Забавна тропка со вакум Hola - Забавна тропка со вакум
Забавна тропка за Вашите најмили. Производот се препорачува за деца над 6 месеци. ..
690 ден.
Dolu - Едукативна коцка Dolu - Едукативна коцка
Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика, со 6 страни за игра секоја со различна активност..
950 ден.
Дрвена играчка Гитара
Дрвена гитара Moni Toys Оваа дрвена гитара е специјално дизајнирана за најмалите музичари. Малите..
2.290 ден.
-9%
Дрвена проодувалка Дрвена проодувалка
Проодувалка за деца кои се спремни да ги направат првите чекори безбедно. Со користење на проодувалк..
3.890 ден.4.290 ден.
Дрвена кујна Дрвена кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Прекрасна дрвена кујна с..
7.990 ден.
Креативен сет - Направи 3Д Замок Креативен сет - Направи 3Д Замок
Прекрасен креативен сет Направи 3Д замок а потоа обои го! Со неколку едноставни чекори и д..
490 ден.
Сет стоматолог на милениче - Pet dentist Сет стоматолог на милениче - Pet dentist
Прекрасен стоматолошки сет со кој вашите малечки ќе може да ги поправат забите на кученцето. Ако е з..
890 ден.
Меки коцки Меки коцки
Прекрасни меки едукативни коцки кои се изработени од безбедни материјали. Вклучени се едукативни 12 ..
590 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS