Најново
Dolu - Едукативна коцка
  • Dolu - Едукативна коцка
  • Dolu - Едукативна коцка

Dolu - Едукативна коцка

950 ден.
Шифра на производ: 2087
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика, со 6 страни за игра секоја со различна активност: 3Д слика, лавиринт, сортер со форми, огледало... Совршена играчка која ги поттикнува сетилата на бебето. Коцката се расклопува и може да се состави како сложувалка.

Производот се препорачува за деца над 12 месеци.

Димензија на коцката: 22х22х22см.

Висина на коцката со лавиринт 36,5см.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: edukativna, kocka, sorter
Dolu - Едукативна коцка Едукативна коцка изработена од квалитетна пластика, со 6 страни за игра секоја со различна активност: 3Д слика, лавиринт, сортер со форми, огледало... Совршена играчка која ги поттикнува сетилата на бебето. Коцката се расклопува и може да се состави како сложувалка. Производот се препорачува за деца над 12 месеци. Димензија на коцката: 22х22х22см. Висина на коцката со лавиринт 36,5см. .. Category: Product #: 2087 Regular price: 950 ден. 950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS