Најново
Dolu - Едукативна желка сортер
  • Dolu - Едукативна желка сортер
  • Dolu - Едукативна желка сортер

Dolu - Едукативна желка сортер

550 ден.
Шифра на производ: 3005
Достапност: На залиха
Количина:

Едукативна желка сортер можност за учење на бои и форми. Вклучени се 5 колоритни форми. 

Димензија: 38х25х15см

Производот е препорачан за деца над 18 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: edikativna, zhelka, sorter, долу
Dolu - Едукативна желка сортер Едукативна желка сортер можност за учење на бои и форми. Вклучени се 5 колоритни форми.  Димензија: 38х25х15см Производот е препорачан за деца над 18 месеци. .. Category: Product #: 3005 Regular price: 550 ден. 550
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2021. UKION SHOPS