ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Пластелин - Броеви Пластелин - Броеви
Прекрасен сет пластелин со броеви и математички форми, учиме на забавен начин. Сетот вклучува: ..
420 ден.
Кукла Defa Lucy
Defa кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната комбина..
490 ден.
Детска играчка - Пегла Детска играчка - Пегла
Прекрасна пегла за сите дечиња кои сакаат да ги пеглаат и средуваат облеките од омилените кукли. ..
450 ден.
Детска играчка - Правосмукалка Детска играчка - Правосмукалка
Детска правосмукалка на батерии, пакувањето содржи топчиња од стиропор, кои оваа правосмукалка со ле..
580 ден.
Кафемат играчка Кафемат играчка
Сега и Вашите малечки ќе можат да си направат кафе на нивниот кафемат! Прекрасен кафемат со функции...
680 ден.
Детска играчка маркет Детска играчка маркет
Мини маркет со прегради за овошје, зеленчук и останати намирници. Во мини маркетот може да купите ба..
2.590 ден.
Сложувалка - The Starry Sky
Прекрасна сложувалка, реплика на познатото уметничко дело Ѕвездена ноќ на Винсет Ван Гог. Сложу..
350 ден.
Fairy Tales - Jumbo Сложувалка
Прекрасна сложувалка составена од 35 големи делови кои се направени од екста -  дебел издр..
450 ден.
Сет од 6 животни од Саваната Сет од 6 животни од Саваната
Сет од 6 животни фигури со пријателски ликови, идеален подарок за сите деца кои ги обожаваат. ..
330 ден.
Детска играчка - Моторна пила Детска играчка - Моторна пила
Детска играчка моторна пила сигурна за деца, пилата е со звук и ланец кој се врти. Димензија: 40х..
790 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
Сет од 6 дино фигури
Сет од 6 дино фигури со пријателски ликови, идеален подарок за сите деца кои ги обожаваат. ..
280 ден.
Дрвени едукативни кругови - дропки Дрвени едукативни кругови - дропки
Дрвени едукативни математички кругови, одлични за учење: бои, форми, дропки и делење, разв..
490 ден.
Едукативен дрвен сортер Едукативен дрвен сортер
Едукативен дрвен сортер е изработен од квалитетно дрво и нетоксични бои. Сортерот е составен од вкуп..
350 ден.
Кукла Defa Lucy
Defa кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната комбина..
450 ден.
Кукла Докторка
Прекрасна кука докторка - педијатар, која ќе ги реши сите ваши проблеми. Време е за посета кај докто..
490 ден.
Кукла Defa Lucy Кукла Defa Lucy
Defa кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната комбина..
590 ден.
Кукла Defa Lucy Princess Кукла Defa Lucy Princess
Defa Princess кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на моднат..
650 ден.
Музички телефон
Музички телефон со голем избор на мелодии, звуци, копче за порака, копче за сликање, супер подарок з..
380 ден.
-20%
Булдожер со далечинско Булдожер со далечинско
Булдожер со далечинско управување, загарантирана забава со часови за вашите малечки градежници!..
1.350 ден.1.690 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Автомобил со далечинско Автомобил со далечинско
Автомобил со далечинско управување, загарантирана забава со часови за вашите малечки тркачи! а..
1.650 ден.
-20%
Тркачки автомобил со далечинско Тркачки автомобил со далечинско
3, 2, 1.... Старт! Супер брз метален тркачки автомобил дизајниран да ги совлада и најтешките патеки!..
1.790 ден.2.240 ден.
 Aliens - Jumbo Сложувалка  Aliens - Jumbo Сложувалка
Прекрасна сложувалка составена од 35 големи делови кои се направени од екста -  дебел издр..
450 ден.
Pet Party - Jumbo Сложувалка Pet Party - Jumbo Сложувалка
Прекрасна сложувалка составена од 48 големи делови кои се направени од екста -  дебел издржлив ..
590 ден.
Дрвена играчка - Ресторан 2 во 1 Дрвена играчка - Ресторан 2 во 1
Совршена комбинацијата од ресторан и кујна, ова е фантастична играчка за сите деца, овозможува ..
11.990 ден.
Дрвена сензорна играчка Дрвена сензорна играчка
Дрвена сензорна играчка Phoohi.  Димензија на пакувањето: 21х4,7х11см. Производот се..
1.090 ден.
Дрвена табла со броеви Дрвена табла со броеви
Phoohi едукативна дрвена табла сложувалка со броеви.  сертификат: EN71/ASTM F963 сертиф..
590 ден.
Роденденска торта Роденденска торта
Роденденската торта е спремна, забавата може да почне. Прекрасна дрвена торта составе..
590 ден.
Глобус со лед светло 21см Глобус со лед светло 21см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 21см. Потреб..
1.100 ден.
Глобус со лед светло 25см Глобус со лед светло 25см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 25см. Потреб..
1.450 ден.
Глобус со лед светло 32см Глобус со лед светло 32см
Глобус на македонски јазик со лед светло на батерии.  Дијаметар на глобусот: 32см. Потреб..
1.690 ден.
-20%
Вселенска станица Вселенска станица
Добредојдовте на вашата вселенска станица! Време е за нови подвизи и истражувања. Прекрасен креативе..
1.290 ден.1.620 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2023. UKION SHOPS