ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Viga - Дрвена тобоган стаза со возила Viga - Дрвена тобоган стаза со возила
Супер забавна тобоган стаза со возила, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги автомо..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Viga - Дрвен трактор со животни Viga - Дрвен трактор со животни
Прекрасно дрвено тракторче со животни, супер забава за најмалите. Изработени од квалитетно дрво..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Viga - Дрвено камионче сортер Viga - Дрвено камионче сортер
Прекрасно дрвено камионче сортер со животни, супер забава за најмалите. Вклучени се 8 животни. Из..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвен пингвин на туркање Viga - Дрвен пингвин на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвено пајче на туркање Viga - Дрвено пајче на туркање
Вистинска мотивација за одење, развивање координација, рамнотежа и моторички способности. Со помош н..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Viga - Дрвени коцки сет од 100 Viga - Дрвени коцки сет од 100
Изработени од квалитетно дрво и нетоксични бои, Вига играчките се одличен производ за подобрување на..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Viga - Дрвена табла за игра со монистра Viga - Дрвена табла за игра со монистра
Прекрасен креативен сет табла со монистра. Супер забава и едукација на Вашите најмили. ​ Сетот с..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Viga - Дрвен абакус Viga - Дрвен абакус
Децата лесно ги пресметуваат операциите користејќи ги 10-те дрвени мониста сместени во секој од 10-т..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Viga - Дрвена скара Viga - Дрвена скара
Дали сакате да печете месо на скара исто како мама и тато? Сега тоа е можно со оваа прекрасна д..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Viga - Дрвена проодувалка Viga - Дрвена проодувалка
Дрвена проодувалка на Вига. Со користење на проодувалката се подобрува балансот и рамнотежата, ..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности.  Овој производ одлично се вклопува ..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-20%
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности. Панелот е составен од 5 засебни плочи ..
8.790 ден.10.990 ден.
без ДДВ: 7.449 ден.
Дрвен сортер за на ѕид Viga Дрвен сортер за на ѕид Viga
Едукативен дрвен панел за на ѕид со различни активности. Панелот е составен од 5 засебни плочи кои т..
11.490 ден.
без ДДВ: 9.737 ден.
Дрвен сет - Железничка станица Дрвен сет - Железничка станица
Прекрасен дрвен сет железничка станица. Супер забава за сите дечиња кои обожаваат возови. Производот..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Дрвен сет со воз Дрвен сет со воз
Прекрасена дрвена пруга со воз. Супер забава за сите дечиња кои обожаваат возови. Комплетот е израбо..
2.590 ден.
без ДДВ: 2.195 ден.
Дрвен сет - Железничка пруга Дрвен сет - Железничка пруга
Прекрасна дрвена железничка пруга со товарен воз и експрес воз кој работи на батерии. Производот е и..
3.390 ден.
без ДДВ: 2.873 ден.
Креативен сет - Ископај дијаманти Креативен сет - Ископај дијаманти
Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува 4 глинени тули ..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Диносаурус со далечинско Диносаурус со далечинско
Прекрасно изработен диносаурус на далечинско кој оди, ја движи главата и испушта страшни звуци. Дим..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Дрвена ракета со активности Дрвена ракета со активности
Едукативна ракета на Tooky toy изработена од квалитетно дрво со многу активности, секоја страна..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Камион носач на воени возила Камион носач на воени возила
Камион носач на воени возила. Во сетот се вклучени 5 воени возила. Димензија на камионот: 39х8,5х..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Маса за фудбал Маса за фудбал
Супер забава за цело семејство. Прекрасна маса за фудбал на која може да играат до 4 играчи. Секој т..
5.290 ден.
без ДДВ: 4.483 ден.
Креативен сет - Направи Дино Магнети Креативен сет - Направи Дино Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Магнети Вселена Креативен сет - Направи Магнети Вселена
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Животни Магнети Креативен сет - Направи Животни Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Мафини Магнети Креативен сет - Направи Мафини Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Креативен сет - Направи Принцези Магнети Креативен сет - Направи Принцези Магнети
Направете рачно изработени магнети за фрижидер со овој прекрасен сет во кој е вклучено се што в..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Магнетна книга - Fashion Магнетна книга - Fashion
Прекрасна едукативна магнетна книга со облеки. Едноставно поставете ја картичката со слика ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Автомобил со далечинско Автомобил со далечинско
Супер забава со автомобилот со далечинско управување. Автомобилот работи на батерии, потребни се:..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Автомобил со далечинско Автомобил со далечинско
Супер забавен автомобил, спремен за акција! Автомобилот има свои батерии кои се полнат сo усб каб..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.490 ден.
без ДДВ: 3.805 ден.
Chicco - Проектор музички Chicco - Проектор музички
Иновативен проектор со специјална, практична и безбедна кука за закачување на траспортно креветче. ..
2.980 ден.
без ДДВ: 2.525 ден.
Дино камион Дино камион
Прекрасен  Дино камион - Брахиосаурус! Сетот вклучува камион со приколка за превоз на дино..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS