ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Креативен сет - Вулкан Креативен сет - Вулкан
Супер забава за малите креативци, направете вулканска ерупција. Ставете ги состојките во кратер..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Кукла Anlily Кукла Anlily
Anlily кукла облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одговараат на модната ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Anlily кукла со велосипед Anlily кукла со велосипед
Идеално време за возење велосипед! Прекрасна Anlily кукла со велосипед. Висина на кулка 30см. ..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Anlily кукла трудница Anlily кукла трудница
Прекрасна кукла Anlily која наскоро ќе стане мајка.  Висина на кукла 30см.   ..
480 ден.
без ДДВ: 407 ден.
Проектор за цртање Проектор за цртање
Детски проектор. Одличен производ наменет за цртање. Сетот содржи 24 сликички (овошје, животни ..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Конзола со 620 игри Конзола со 620 игри
Конзола со 620 ретро игри, супер забава за цело семејство. Сетот вклучува: 1 х конзола 2 ..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Дрвен лавиринт 2 во 1 Дрвен лавиринт 2 во 1
Прекрасен дрвен лавиринт 2 во 1 Фармер и Полициска станица.  Димензија на производот: 31х40с..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Sup конзола со 400 игри Sup конзола со 400 игри
Супер забавна конзола со 400 игри која што ќе Ви овозможи да се потсетите на голем број ретро игри. ..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Dolu масичка со 100 коцки Dolu масичка со 100 коцки
Прекрасна едукативна и креативна масичка со 100 коцки. Децата обожаваат да градат, оваа масичка..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на три к..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
Дрвена куќичка за кукли Дрвена куќичка за кукли
Прекрасна дрвена куќичка за кукли која ќе ги воодушеви вашите малечки принцези. Куќичката е на два&n..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.

Распродадено

Распродадено

Детска играчка - Микроскоп Детска играчка - Микроскоп
Едукативен микроскоп за малите научници! Можност за зголемување на фокусот за 100х / 400х / 1200х. М..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Паркинг гаража Паркинг гаража
Супер забавна катна гаража со лифт, со многу паркинг места каде може да се паркираат автомобили и сп..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Дино институт Дино институт
Добредојдовте во светот на диносаурусите. Дино институт во кој безбедно се чуваат и проучуваат динос..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Камион за спасување животни
Дали сте спремни за спасувачка мисија на животни. Вклучено е се што е потребно за спасување на ..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Кукла - Anlily Princess Кукла - Anlily Princess
Прекрасна кукла Anlily Princess облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено одг..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Кукла - Anlily Princess Diamond
Прекрасна кукла Anlily Princess Diamond облечена во прекрасен светкав фустан и сандали кои совршено ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Кукла - Anlily Winter Princess
Прекрасна снежна принцеза е совршена за играње и ќе ги однесе децата во магичниот свет на бајковита ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Детска играчка -  Телескоп Детска играчка -  Телескоп
Време е да ги откриете тајните на вселената! Eдукативен телескоп за набљудување на месечината, ѕвезд..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Дрвен Дино воз со броеви Дрвен Дино воз со броеви
Прекрасно дино дрвено вовче со броеви, изработено од квалитетно дрво. Сетот ги содржи броевите од 0 ..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Дино камион Дино камион
Прекрасен дино камион кој вкучува 4 автомобили и 6 диносауруси, супер забавна авантура и мисии за сп..
1.100 ден.
без ДДВ: 932 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 113 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 113 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови Marble Run - Тобоган стаза со топчиња 76 делови
Marble run се супер забавни конструкции со топчиња кои сами ги градите. Може да направите мали и едн..
420 ден.
без ДДВ: 356 ден.
Dolu - Тобоган стаза со топчиња Dolu - Тобоган стаза со топчиња
Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчи..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Книга Фарма Chicco Книга Фарма Chicco
Двојазична едукативна книга со 9 илустрирани пластифицирани страници и текстови. Од 6 месеци до..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Chicco - Музички ракун играчка за количка Chicco - Музички ракун играчка за количка
Играчка во форма на сладок ракун, идеална за релаксирање на вашите деца додека се возат во количка, ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1 Chicco - Куќичка и Фарма сложувалка 2во1
Прекрасна сложувалка 2во1, куќичка и фарма со животни! Супер забава за најмалите. Димензија ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Chicco Emily - Мојата прва кукла Chicco Emily - Мојата прва кукла
Мојата прва кукла  EMILY CHICCO Chicco’s First Love меката кукла Емили ќе биде првата кукла на ..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Viga - Ветеринарна амбуланта Viga - Ветеринарна амбуланта
Грижете се за вашите миленици! Прекрасна ветеринарна амбуланта за домашни миленици вклучува&nbs..
1.590 ден.
без ДДВ: 1.347 ден.
Viga - Дрвена тобоган стаза со животни Viga - Дрвена тобоган стаза со животни
Супер забавна тобоган стаза со животни, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Ставете ги живо..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS