Најново
Clementoni Science & Play Минерали и Геоди
  • Clementoni Science & Play Минерали и Геоди
  • Clementoni Science & Play Минерали и Геоди

Clementoni Science & Play Минерали и Геоди

1.190 ден.
Шифра на производ: 5977
Достапност: На залиха
Количина:

Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува глинена тула што треба да се издлаби за да се извлечат скапоцените камења, калап за репродукција за фасцинантен геодет во боја и сите потребни елементи и хемиски супстанци за да се создаде кристал.

Производот содржи илустрирано упатство.

Производот се препорачува за деца над 8 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Клементони
Clementoni Science & Play Минерали и Геоди Научен комплет за ископување на прекрасни скапоцени камења! Сетот вклучува глинена тула што треба да се издлаби за да се извлечат скапоцените камења, калап за репродукција за фасцинантен геодет во боја и сите потребни елементи и хемиски супстанци за да се создаде кристал. Производот содржи илустрирано упатство. Производот се препорачува за деца над 8 години .. Category: Product #: 5977 Regular price: 1.190 ден. 1.190
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS