ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Chicco - Лисица ABC IT-EN Chicco - Лисица ABC IT-EN
ИНТЕРАКТИВНА ЛИСИЦА- Меката лисица на Chicco е сладок пријател кој го придружува Вашето дете во откр..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Chicco - Плишано зајче Chicco - Плишано зајче
Меко зајаче за гушкање направено од различни висококвалитетни ткаенини: кое ќе биде првиот придружни..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Водена подлога за играње Водена подлога за играње
Прекрасна водена подлога за игра на вашите малечки! Супер забава со животни кои изгледаат како да се..
390 ден.
без ДДВ: 331 ден.
Chicco Unicorn гумено коњче Chicco Unicorn гумено коњче
Chicco Unicorn Bouncing Rodeo е коњче на надувување за бескрајно потскокнување и многу забава. ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Chicco гумено коњче Chicco гумено коњче
Chicco Bouncing Rodeo е коњ на надувување за бескрајно потскокнување и многу забава. совршен з..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
Конзола со над 500 ретро игри Конзола со над 500 ретро игри
Конзола со омилените ретро игри, супер подарок за сите возрасти. Кoмпактна и практична, конзолата им..
950 ден.
без ДДВ: 805 ден.
Chicco - Плишано музичко мече Chicco - Плишано музичко мече
Chicco`s First Dreams Lullaby Night Light е плишано мече направено од прекрасна мека кадифна ткаенин..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Chicco - Ламба за креветче
Оваа играчка лесно може да ја прикачите на креветче. Изборот на класични мелодии и светлечки ефекти ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Chicco - Ламба за креветче
Оваа играчка лесно може да ја прикачите на креветче. Изборот на класични мелодии и светлечки ефекти ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Chicco - Сет за куглање Chicco - Сет за куглање
- Првиот сет за куглање со 6 колоритни кегли со лик на мајмунчиња - Кеглите може да се поделат на..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
Lisciani Carotina - Морковчето оди на доктор Lisciani Carotina - Морковчето оди на доктор
Прекрасни едукативни игри за изучување на човечкото тело! Со морковчето Карoтина кое титка и свети о..
890 ден.
без ДДВ: 754 ден.
Carotina Lisciani - 50 едукативни игри на македонски јазик
Богат сет на забавни и едукативни игри со многу едукативна содржина му овозможува на детето да ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Zapf - Бебе Александар Zapf - Бебе Александар
Бебе Александар е прекрасно меко бебенце со шишенце на Zapf. Бебето е спремно за играње веднаш штом ..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Сет со  бебе -  време е за бањање
Прекрасно бебе со када и додатоци за бањање. Вашето бебе ќе ужива во бањањето со своето малечко гуме..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Qplay Туркало - Велосипед Qplay Туркало - Велосипед
Децата можат да ја вежбаат својата рамнотежа на Q Play Cutey. Баланс велосипедот има 4 тркала за пог..
2.240 ден.
без ДДВ: 1.898 ден.
Qplay Туркало - Велосипед Qplay Туркало - Велосипед
Децата можат да ја вежбаат својата рамнотежа на Q Play Cutey. Баланс велосипедот има 4 тркала за пог..
2.240 ден.
без ДДВ: 1.898 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разли..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Дино брза стаза Дино брза стаза
3, 2, 1... Старт! Супер брза дино стаза со автомобил кој со голема брзина ги поминува ..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.

Распродадено

Распродадено

Лулашка Лулашка
Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика, која нуди супер забава за Вашите најмили. Ма..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Брза стаза со автомобили Брза стаза со автомобили
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобили кои со голема брзина ги поминуваат сите препре..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Брза стаза со автомобил Брза стаза со автомобил
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобил кој со голема брзина ги поминува сите..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Автомобил кабриолет со кукла Автомобил кабриолет со кукла
Сега вашите омилени кукли ќе може да одат на шопинг со овој прекрасен кабриолет! Во сетот е вклучена..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Сет за маникир Сет за маникир
Прекрасен сет за детски маникир. Сетот содржи: 3х различни бои лак за нокти (силиконски лесно ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Едукативен сортер со овошје Едукативен сортер со овошје
Забавен едукативен сортер со 6 различни овошја во различна боја и различна текстура, одлична мо..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Едукативни чаши сортер Едукативни чаши сортер
Забавни и едукативни чаши сортер со ликови на животни кои се изработени од квали..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Едукативни чаши сортер Едукативни чаши сортер
Забавни и едукативни чаши сортер кои се изработени од квалитетна пластика с..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Кула од прстени сортер Кула од прстени сортер
Забавни и едукативни прстени сортер кои се изработени од квалитетна пластика со ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете различни 2Д и 3Д форми. Нео..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Магнетни блокови за градење 73 делови Магнетни блокови за градење 73 делови
Магнетни блокови за градење, супер забава со часови за вашите најмили. Магнетните делови се&nbs..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Магнетни блокови за градење 43 делови Магнетни блокови за градење 43 делови
Магнетни блокови за градење камион, супер забава со часови за вашите најмили. Блоковите се градење и..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS