ИГРАЧКИ

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
 Сет штитници Green Qplay
 Сет штитници Green Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Сет штитници Pink Qplay
Сет штитници Pink Qplay. ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
 Сет штитници Black Qplay
 Сет штитници Black Qplay ..
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Black Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разли..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Green Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разли..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Pink Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Pink Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Pink Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разлик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Blue Qplay Тротинет Sema Pro 5 во 1 Blue Qplay
Тротинет Sema Pro 5 во 1 Blue Qplay Со вас во секоја авантура, од година во година, без разлик..
3.690 ден.
без ДДВ: 3.127 ден.
Кацига Qplay Manbo Green
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Pink
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Black
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Кацига Qplay Manbo Orange
Прекрасна кацига на Qplay со која вашето дете е безбедно на сите негови авантури! Дизајнирана е..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Лулашка
Прекрасна лулашка изработена од квалитетна пластика, која нуди супер забава за Вашите најмили. Ма..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Брза стаза со автомобили Брза стаза со автомобили
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобили кои со голема брзина ги поминуваат сите препре..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Брза стаза со автомобил Брза стаза со автомобил
3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со автомобил кој со голема брзина ги поминува сите..
980 ден.
без ДДВ: 831 ден.
Автомобил кабриолет со кукла Автомобил кабриолет со кукла
Сега вашите омилени кукли ќе може да одат на шопинг со овој прекрасен кабриолет! Во сетот е вклучена..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Сет за маникир Сет за маникир
Прекрасен сет за детски маникир. Сетот содржи: 3х различни бои лак за нокти (силиконски лесно ..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Едукативен сортер со овошје Едукативен сортер со овошје
Забавен едукативен сортер со 6 различни овошја во различна боја и различна текстура, одлична мо..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
Едукативни чаши сортер Едукативни чаши сортер
Забавни и едукативни чаши сортер со ликови на животни кои се изработени од квали..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Едукативни чаши сортер Едукативни чаши сортер
Забавни и едукативни чаши сортер кои се изработени од квалитетна пластика с..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Кула од прстени сортер Кула од прстени сортер
Забавни и едукативни прстени сортер кои се изработени од квалитетна пластика со ..
330 ден.
без ДДВ: 280 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете различни 2Д и 3Д форми. Нео..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Магнетни стапчиња и топчиња Магнетни стапчиња и топчиња
Креативен сет од шарени магнетни стапчиња и топчиња, направете безброј различни 2Д и 3Д фо..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Магнетни блокови за градење 73 делови Магнетни блокови за градење 73 делови
Магнетни блокови за градење, супер забава со часови за вашите најмили. Магнетните делови се&nbs..
1.190 ден.
без ДДВ: 1.008 ден.
Магнетни блокови за градење 43 делови Магнетни блокови за градење 43 делови
Магнетни блокови за градење камион, супер забава со часови за вашите најмили. Блоковите се градење и..
690 ден.
без ДДВ: 585 ден.
Магнетни блокови за градење 56 делови Магнетни блокови за градење 56 делови
Магнетни блокови за градење, супер забава со часови за вашите најмили. Магнетните делови се&nbs..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Dolu - Масичка за вода Dolu - Масичка за вода
Забава со часови за Вашите најмили. Прекрасна масичка со фонтана за игра со вода во вашата градина. ..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
Pinball Флипер Pinball Флипер
Флипер за супер ретро забава, повлечете за да го катапултирате топчето и забавата може да започне. ..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Моден сет за боење на коса Clementoni Моден сет за боење на коса Clementoni
Прекрасен сет од 5 бои во прав со кои можете да ја декорирате и обоите косата(бојата се мие).&n..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Hape - Сложувалка соларен систем Hape - Сложувалка соларен систем
Дали Вашиот мал вселенски истражувач знае што е во центарот на нашиот Сончев систем? Па, со оваа еду..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Детска кујна Детска кујна
Вашето дете ќе стане вистински готвач со оваа модерна кујна. Кујната поседува фрижидер, рерна, рамна..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
Hape Monster Math Вага Hape Monster Math Вага
Hape Monster Math Вага! Вагата со чудовишта е одличен начин да се воведе броење и едноставна аритме..
2.190 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS