Шатор со тунел
  • Шатор со тунел
  • Шатор со тунел
  • Шатор со тунел

Шатор со тунел

1.100 MKD
без ДДВ: 932 MKD
Шифра на производ: 8351
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Дино шаторче кое лесно се склопува, може да се користи за надвор или за внатре. Вашето дете ќе го обожава ова шаторче со тунел кое нуди многу авантури со дино пријателчињата. Кога ќе заврши забавата, шаторчето лесно се расклопува, практично за складирање и за патување.

Производот се препорачува за деца над 3 години

Димензија на шаторчето: 170х112х94 см

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: dino, satorce, zamok

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2019. UKION SHOPS