Најново
Подлога за скокање за трамболина 305см
  • Подлога за скокање за трамболина 305см
  • Подлога за скокање за трамболина 305см

Подлога за скокање за трамболина 305см

2.800 ден.
Шифра на производ: 4453
Достапност: На залиха
Количина:

Подлога за скокање за трамболина со дијаметар 305см 10ft

Подлогата е со 60 отвори за федери.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Подлога за скокање за трамболина 305см Подлога за скокање за трамболина со дијаметар 305см 10ft Подлогата е со 60 отвори за федери. .. Category: Product #: 4453 Regular price: 2.800 ден. 2.800
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS