Најново
Ролшули со кацига и штитници
  • Ролшули со кацига и штитници

Ролшули со кацига и штитници

1.950 ден.
Шифра на производ: 3506
Достапност: На залиха
Количина:

Супер квалитетни ролшули кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ногата со лепенка и пластичен стегач за целосно безбедно возење. Ролшулите имаат силиконски тркалца кои се прицврстени на алуминиумски држач. 
Уживајте во удобноста на ролшулите ова лето!

Ролшулите се приспособуваат по големина:

  • 30-33

Во пакувањето се вклучени кацига и штитници

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: rolshuli
Ролшули со кацига и штитници Супер квалитетни ролшули кои се удобно поставени и се на врзување со дополнително фиксирање на ногата со лепенка и пластичен стегач за целосно безбедно возење. Ролшулите имаат силиконски тркалца кои се прицврстени на алуминиумски држач.  Уживајте во удобноста на ролшулите ова лето! Ролшулите се приспособуваат по големина: 30-33 Во пакувањето се вклучени кацига и штитници .. Category: Product #: 3506 Regular price: 1.950 ден. 1.950
Available from: ЕЛМАР ТРЕЈД ДООЕЛ

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS