Тобоган стаза со топчиња
  • Тобоган стаза со топчиња
  • Тобоган стаза со топчиња
  • Тобоган стаза со топчиња

Тобоган стаза со топчиња

400 MKD
Шифра на производ: 2598
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Супер забавна тобоган стаза со топчиња, сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки. Стартувајте ги топчињаат од врвот и гледајте како тие се превртуваат од ниво на ниво се до крајната цел. Играњето со оваа прекрасна стаза ја подобрува моториката и координацијата кај децата и представува одлична можност за учење на боите. Стазата вклучува 3 топчиња во различни бои, топчињата се тропалки. Стазата е на 5 нивоа.

Димензија на производот: висина 40см, дијаметар на круг 18см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: topcinja, tobogan, staza

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS