Стаза
  • Стаза
  • Стаза

Стаза

980 MKD1.200 MKD
без ДДВ: 831 MKD
Шифра на производ: 35815
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

3, 2, 1... Старт! Супер брза стаза со два автомобили кои со голема брзина ги поминуваат сите препреки и летаат во воздух. Освен забавата со лансирање на автомобилите, во пакувањето има 10 карти со поени, а ги добиваат играчите кои успешно ќе го паркираат автомобилот.

Должина на стазата: 170 см

Производот се препорачува за деца над 4 години.

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА ИГРАЧКИ © 2019. UKION SHOPS