Пластелин Дино авантура
  • Пластелин Дино авантура
  • Пластелин Дино авантура

Пластелин Дино авантура

550 MKD
Шифра на производ: 16273
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Со овој прекрасен сет пластелин Дино авантура Вашите малечки ќе можат да направат повеќе диносауруси, растенија па дури и вулкан за да се создаде една целосна праисториска сцена. Куферчето е составено од 26 делови.

Сетот содржи:

  • 5 модли за диносауруси
  • 3 модли за растенија
  • 5 пластелини
  • 1 модла фосил на диносаурус
  • 2 алатки за моделирање
  • куферче и 2 платформи

Димензија на куферчето: 22х10х24см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: kuferce, dino

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS