Катна гаража
  • Катна гаража
  • Катна гаража

Катна гаража

690 MKD800 MKD
Шифра на производ: 2658
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Фантастична паркинг гаража на 6 спрата сигурно ќе ги воодушеви Вашите малечки возачи!  Паркингот има лифт, рампа, спуштачка патека, автоперална и 4 пластични автомобили.

Димензија на гаражата: 55х16х38см.

Производот се препорачува за деца над 3 години.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: katna, parking, garaza

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS