Cry Babies Bruny
  • Cry Babies Bruny
  • Cry Babies Bruny

Cry Babies Bruny

2.090 MKD
Шифра на производ: 9873
Достапност (кол. на залиха): Out Of Stock
Количина:

Crybabies Bruny е најплачливото бебе што плаче со вистински солзи и глас на вистинско бебе, а ако го оставите подолго без цуцла ќе плаче погласно. За солзите на Bruny потребно е да ставите дестилирана вода во отворот кој се наоѓа во задниот дел на главата.

Висина на бебето: 31см.

Производот се препорачува за деца над 18 месеци.

Производот работи на 3х1,5V AA бaтерии. Батериите се вклучени во пакувањето.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Инфо

Купените производи може да ги подигнете еден ден по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:30 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (позади Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената на достава изнесува 120 денари.

За нарачка над 1000 денари                                                                                                     

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2020. UKION SHOPS