СЕ ЗА ДОМА

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Преносен вентилатор со USB Преносен вентилатор со USB
Преносен USB вентилаторот е тивок вентилатор совршен за во канцеларија, дома, библиотека, во пр..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Сет од 5 фитнес траки за вежбање Сет од 5 фитнес траки за вежбање
Фитнес траки за вежбање, направете многу вежби без да посетите теретана, а сепак да имате одличен тр..
250 ден.
без ДДВ: 212 ден.
Salon Shaper - Сет за маникир Salon Shaper - Сет за маникир
​​Salon Shaper - Сет за маникир практична употреба за нокти на раце или нозе 5 додатоци за о..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Перниче масажер Перниче масажер
Перниче масажер со 8 ротациони глави, може да го масирате вратот, долниот дел од грбот, подколеници,..
850 ден.
без ДДВ: 720 ден.
Шиатсу масажер за цело тело Шиатсу масажер за цело тело
Шиатсу масажер за врат и рамена овозможува чувство на целосна и ефикасна рачна масажа. Изработен е п..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Snuggie tails ќебенце сирена Snuggie tails ќебенце сирена
Прекрасно меко ќебенце во форма на опашка од сирена, ќе ги воодушеви Вашите малечките принцези! Совр..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Moon ламба Moon ламба
Прекрасна лед ламба во форма на месечина е амбиентално светло за секој дом. - свети во 8 различни..
650 ден.
без ДДВ: 551 ден.
Мини фото студио Мини фото студио
Мини фото студио за професионални фотографии со висок квалитет и совршен фотографски ефект. Во сетот..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
LCD Табла - Пиши Бриши LCD Табла - Пиши Бриши
LCD паметна табла пиши бриши, погодна за деца и возрасни, може да се користи за цртање, пишувањ..
200 ден.
без ДДВ: 169 ден.
-20%
Плетена висечка лулашка Плетена висечка лулашка
Висечката лулашка го надополнува секое катче за одмор. Со мрежестата лулашка може да ужива..
1.490 ден.1.870 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Подлога за вежбање Подлога за вежбање
Подлогата за вежбање е мека на допир и овозможува удобност при вежбањето. Површината е нелизгачка, е..
490 ден.
без ДДВ: 415 ден.
Караоке микрофон со Bluetooth Караоке микрофон со Bluetooth
Карактеристики на производот: се поврзува преку Bluetooth со ISO и Андроид уреди вклучен усб..
590 ден.
без ДДВ: 500 ден.
Керамички чајник со 2 шолји Керамички чајник со 2 шолји
Прекрасен сет од керамички чајник со 2 шолји - I love you to the moon and back.  Совршен под..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Електронско пикадо Електронско пикадо
Електронско пикадо со 18 игри, на кое може да играат 2 - 8 играчи. Пикадото е со лед дисплеј и го пр..
1.790 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
Огледало со Led осветлување Огледало со Led осветлување
Совршено огледало со Led осветлување. Дозволете си да уживате во вашите секојдневни разубавувања за ..
300 ден.
без ДДВ: 254 ден.
Батерии 1.5V ААА
Сет од 4 батерии од 1.5 V AAА ..
40 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Батерии 1.5V АА
Сет од 4 батерии од 1.5 V AA ..
40 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Сет од 48 лакови за нокти Сет од 48 лакови за нокти
Се што ви треба за убаво стилизирани нокти во неколку едноставни движења со четкичката! Колекција..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Новогодишна лед завеса 3х2м Новогодишна лед завеса 3х2м
Украсете и декорирајте го Вашиот дом. Завеса со лед светилки одличен избор доколку сакате да внесете..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Шолја со механизам за мешање Шолја со механизам за мешање
Прекрасна шолја со механизам за мешање. Брзо и едноставно пригответо го вашето кафе, ставете ги потр..
280 ден.
без ДДВ: 237 ден.
-23%
Новогодишен силиконски калап Новогодишен силиконски калап
Создадете свои специјални десерти или печива со Новогодишниот силиконски калап. Силиконскиот калап е..
170 ден.220 ден.
без ДДВ: 144 ден.
-20%
Подлога за седење Egg Sitter Подлога за седење Egg Sitter
Удобна силиконска подлога изработена од силиконски полимер со специјален хексагонален дизајн во..
400 ден.500 ден.
без ДДВ: 339 ден.
 Рачен сецко - Twistcut  Рачен сецко - Twistcut
Рачен сецко едноставен за работа ви овозможува брзо и лесно да сецкате овошје, зеленчук, јаткасти пл..
550 ден.
без ДДВ: 466 ден.
LCD дигитална вага лажица LCD дигитална вага лажица
Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги и..
450 ден.
без ДДВ: 381 ден.
Гумена лента 208х0.45х3см Гумена лента 208х0.45х3см
Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно опт..
660 ден.
без ДДВ: 559 ден.
Гумена лента 208х0.45х4.5см Гумена лента 208х0.45х4.5см
Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно опт..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Гумена лента 208х0.45х8.3см Гумена лента 208х0.45х8.3см
Висококвалитетен ластик за вежбање изработен од латекс. Ластик со добра еластичност и силно опт..
1.880 ден.
без ДДВ: 1.593 ден.
Ролер со пена за вежбање Ролер со пена за вежбање
Иновативен ролер обложен со мека ЕВА пена за рехабилитација, масажа, јога или пилатес. Тркалањето с..
750 ден.
без ДДВ: 636 ден.
Шипка за на врата Шипка за на врата
Квалитетна шипка со нелизгави рачки  Шипката е идеална за целосен развој на горниот дел на тел..
1.000 ден.
без ДДВ: 847 ден.
Еднорачен тег 15кг Еднорачен тег 15кг
Зајакнете го и обликувајте го вашето тело. Цената се однесува на 1 тег со тежина од 15кг. ..
3.150 ден.
без ДДВ: 2.669 ден.
Силиконска подлога за месење тесто 60х40см Силиконска подлога за месење тесто 60х40см
Практична силиконска подлога за успешна и прецизна подготовка на пецива без да се залепи тестото. По..
290 ден.
без ДДВ: 246 ден.
Справа за вежбање Справа за вежбање
Фитнес паралелна справа за вежби со сопствена тежина. Конструкцијата е безбедна и стабилна, го зајак..
4.190 ден.
без ДДВ: 3.551 ден.

Инфо

БУБАМАРА ИНТЕРНЕТ ПРОДАВНИЦА

Купените производи може да ги подигнете два дена по купувањето, од Понеделник до Петок 09:00 - 16:00 часот.

Нашите простории се наоѓаат на ул.Њу Делхиска 2-3/4 (во близина на Веро Тафталиџе).

Доколку сакате производот да ви биде доставен цената за достава изнесува 130 денари.

За нарачка над 1500 денари

ИСПОРАКАТА ДО ВАШИОТ ДОМ Е БЕСПЛАТНА

Контакт

  • 070/841-712
  • igrackibubamara@gmail.com

Facebook

БУБАМАРА - интернет продавница © 2024. UKION SHOPS